UR & KLOCKOR / Golvur / Golvur 8371487
nr 837 1487
Golvur
Mora, 1850, originalmålning, höjd: 190 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 juli 2013
kl 18:05:18
24/7 20:18:39
100 kr
29/7 16:33:40